O przedszkolu

Przedszkole mieści się w małym, parterowym budynku z użytkowym poddaszem. Przeprowadzone w ostatnim czasie, drobne,  remonty i doposażenia,  zapewniają bezpieczne
 i higieniczne warunki do opieki, nauki i wychowania dzieci. Na parterze mieści się dobrze wyposażona, jasna  sala dydaktyczna, toaleta, szatnia,  jadalnia oraz zaplecze kuchenne zaopatrzone w piec konwekcyjny, co pozwala na urozmaicenie zdrowego żywienia dzieci. Na piętrze znajduję się sala do wypoczynku i relaksacji,  kącik logopedyczny oraz pomieszczenia administracyjne.

Wrześniowy teatrzyk

Nasze wtorkowe zajęcia rytmiczne:)

Słodkie wspomnienia z Dnia Dziewczynek i Chłopców w przedszkolu

ZABAWY NA PRZEDSZKOLNYM PODWÓRKU

28.09.2023. Dzień jabłka – jabłkowe wyścigi, pokazy umiejętności, dobra zabawa, smaczne jabłka.

DZIECI PO WESOŁYCH I WYCZERPUJĄCYCH ZABAWACH, SMAKOWAŁY JABŁKA,  ROZRÓŻNIAŁY KOLORY I SMAKI.

Powitanie jesieni 2023 – lepimy jesienne jeże.

Najstarsze przedszkolaki usprawniały dłonie i palce przygotowując je do nauki pisania:) Z przygotowanej masy solnej, powstały piękne jesienne jeże.